Dūmtraukis

dumtraukis Statant namą ar renovuojant seną neišvengiamai susiduriate su dūmtraukio sprendimais, kuriuos būtina išspręsti tinkamai ir kvalifikuoto specialisto rankomis. Tarkim, jei remonto metu nepasirūpinate seno dūmtraukio sutvarkymu, tai jau po kelių šildymo sezono mėnesių jūsų remontas gali būti visiškai sugadintas:  pradės skverbtis kondensatas gadindamas apdailą, susidursite su naujom remonto išlaidom, prarasite daug savo laiko iš naujo remontuodami. Šita problema vis atsinaujins, be to, senas dūmtraukis dažnai būna paveiktas rūgščių, ko pasekoje atsiranda plyšiai. Kada katilas kurenasi, kamino viduje besirenkančios neišdegusios dervos ir suodžiai gali lengvai užsidegti ir tuo pačiu pro prairusius kamine plyšius padegti namo palėpę ar stogą.  Norėdami viso šito išvengti būtina įleisti kamino idėklą , kaminas tampa visiškai sandarus nuo katilo iki pat dūmtraukio viršaus, kurio apačioje yra kondensato rinktuvas, šiuo būdu saugiai ir ten kur reikia pašalins kondensatą.

Kitais atvejais, kada seno kamino angos neatitinka šildymo katilo ar  židinio traukos reikalavimo, neverta spėlioti ar klausyti apie tai nieko neišmanančių “specialistų” patarimų, kad kaminas pakankamai aukštas, trauks ir t.t. Teisingiausia būtų sumontuoti reikiamo aukščio ir diametro, atitinkčio reikiamos traukos reikalavimus, pristatomą kaminą . Pristatomus (kitaip vadinamus “dvisienius”) kaminus mes montuojame iš rūgštim atsparaus nerūdijančio plieno (vidinis) ir cinkuotos, spalvotos skardos ar nerūdijančio plieno pasirinktinai (išorinis).


SVARBU!

Kilus gaisrui, dėl galimai netinkamai įrengto židinio ar kamino, draudimo kompanijos ekspertai, prieš priimdami sprendimą kompensuoti Jums patirtus nuostolius ar ne, pasiteiraus Jūsų, kokia įmonė sumontavo židinį ir kaminą. Domėsis, ar ta įmonė turėjo teisę tokias paslaugas teikti, ar viskas buvo atlikta tinkamai – nustatys ar buvo laikomasi priešgaisrinės saugos reikalavimų, ar buvo naudojamos sertifikuotos medžiagos. Šiuo metu daugelis "židinių pardavėjų", deklaruoja teikiantys ir židinių, kaminų montavimo paslaugas, tačiau iš tiesų, jie patys tokių paslaugų neteikia, o rekomenduojame Jums, prieš perkant židinio ugniakurą ar kaminą ir prieš užsakant montavimo paslaugas būtinai pasidomėti, kas konkrečiai atliks darbus ir kokios bus suteiktos garantijos. Būtinai pasidomėkite ar tai ta pati įmonė, ir ar ji tokių darbų atlikimui turi atestatus. Daugelis prekybininkų dažnai persamdo ar rekomenduoja "meistrus" kurių išrašytos garantijos gali būti niekinės. Tik Jūs patys priimate sprendimą, ar Jums svarbus Jūsų turto saugumas. 
Kontaktai
Tel.: +370 686 00417 
       +370 682 59232 

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.economas.lt

facebook-icon50x50


Rekvizitai
UAB “RNT”
Žemaitijos g-vė 26-30,
LT-89152 Mažeikiai
Įmonės kodas: 167401453
PVM kodas: LT100001216512
AB Swedbank, kodas: 73000
AS: LT55 7300 0100 9138 7713